Öğrencilerimin Gözünden

Beni en mutlu eden şey insanlara faydamın dokunduğunu görmek. Bunu sizlerle paylaşmak için, ders verdiğim öğrencilerimden kısa kısa yorumlar istedim. Zaman zaman buraya ekleme yapacağım. 

Mehmet Dermancıoğlu

Ebru Hoca'yla yaklaşık 2.5 senedir çalışıyorum. Bu süreçte hayatımın değişilmez insanlarında biri oldu. Ebru'nun özellikler saymakla bitmez ama kişiliği, şen kahkahası, takipçiliği, kaytarmaya çalıştığım zamanlardaki cadılığının dışında, spor, fitness ve özellikle beslenme konusundaki bilgisi ve tecrübesi onu çok farklı kılıyor. Hayatımın her döneminde mutlaka spor oldu ama Ebru'yla çalıştığımdan beri, kendimi hem daha fit, hem daha güçlü hem de çok daha sağlıklı görüyorum. 

Ebru, yarın 7:30?


Ceren Orakçı

Murat Tarcan

Ebru Eryenerle en yakın arkadaşımın vasıtasıyla tanışma fırsatı yakaladım.ilk baharda çalışmaya başlamışlardı ve arkadaşımda gördüğüm değişim beni çok etkiledi.Yaklaşık 6 antrenmandır birlikte çalışıyoruz ve bu süreçte 4 kilo vermemin yanında güçlendiğimi net bir şekilde hissediyorum.Yıllardır spor salonlarında çalışıp makinalardan bıkmış biri olarak açık havada uyguladığımız program mental anlamda da spora olan ilgimi geri getirdi.Antremanlarda fiziksel sınırlarınızı zorlayıp aslında bugüne kadar çalıştıklarınızın çokta yeterli olmadığını görebiliyorsunuz.Bugün birlikte antreman yapacağız dediğinde bilinki o gün perişan olacaksınız demektir

Mehmet Soley

Uzun zamandır instagramdan takip edip sonrasında Mart ayında spora başlama kararı aldım. Crossfit'i çok merak ediyordum ve Ebru'ya ulaştım. Daha ilk konuşmadan bu spordan çok verim alacağımı anladım. Çünkü o kadar bilgili ki bana hedefim ne olursa olsun üstesinden gelebileceğini söyledi. Şu anda Mart ayından Ağustos'a kadar tam 28 kilo verdim ve vücudum ciddi ölçüde tüm bölgelerden eridi. Derslerin verdiği mutluluk ve Ebru'dan öğrendiğim tüm bu doğru bilgiler sayesinde spora bakış açım değişti. Sayende spor yapmayı hayatımın en değerli yerine yerleştirdim. Teşekkürler herşey için iyi ki varsın.

Ahu Aydemir

Murat Tarman

Elimden geldigince beslenmeme dikkat etmeme rağmen yazin sona ermesi ile baslayan rehavet, is yemekleri, arkadas yemekleri ile birlikte kislari sabit kilomun uzerine 5-6 kilo alirim. Yillardir spor yaptigimdan ve bircok beslenme danismani ile calistigimdan olsa gerek, saglikli kilo vermeyi az cok ogrendigimi dusunuyorum, ancak bilmek kadar birinin beni kontrol etmesi ve ona rapor veriyor olmak benim icin bu motivasyonun %90 ini olusturmustur. Bu ilkbaharda Ebru Hoca 'dan 2 ay beslenme danismanligi aldim. Her sabah rapor verdim bir onceki gun yedikleri ve sabahki tartilma sonucumu. Yakin takip etmesi, hergun tek tek bir onceki dogrularimi, yanlislarimi yorumlamasi ile birlikte, beslenme ile ilgili simdiye kadar ogrendiklerimden cok daha fazla sey ogrendim kendisinden. Beni en cok motive eden is disiplini ve bircok danisani olmasina ragmen sanki tek danisani benmisim gibi alakali olmasi idi. Kendisini tavsiye ederim demekten ziyade. Her sene en az 1-2 ay danismanlik almaya devam edecegim konusunda kesinlikle ikna oldugumu belirtmek isterim :))

Paylaş :

© 2018 Ebru Eryener.
Powered by mysu.com