Ebru Eryener

Ebru Eryener
1996 senesinde kazandığım Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisinden 2001 senesinde mezun oldum. Okul yıllarında büyük bir aşkla başladığım extreme sporlar ( snowboard, windsurf, dans ) okul yıllarından sonra da şiddetini arttırarak devam etti.
Uzun süre çeşitli reklam ajanslarında, Kanal D Home Video ve Doğan Müzikte grafik tasarımcı olarak çalıştım. Çalışma hayatıyla birlikte sevmediğim ve heyecansız bulduğum fitness salonlarına gitmeye başladım. Ve 2010 senesinde hobim olan sporu mesleğim haline getirip, çeşitli eğitimler aldım. Fitness ve pilates özel ve grup dersleri vererek başlayan serüvenim son iki senedir crossfit ile devam etmekte. Büyük aşk yaşadığım crossfit hem kapalı alanda hem açık alanda yapılabilen extreme bir spordu ve bu harikaydı. Halen çeşitli eğitimlerle kendimi geliştirmeye, özel ders vermeye ve crossfit yarışlarına katılmaya devam etmekteyim.

Kısaca tasarımcı olarak başladığım iş hayatıma, tecrübe ve bilgimi katarak yeni eğitimler alarak, her fırsatta kendimi geliştirerek sizlere nasıl daha iyi hizmet verebilirimi arıyorum.
Paylaş :

© 2018 Ebru Eryener.
Powered by mysu.com